Konfigurator
stwórz swoj własny model

Wybierz model zabudowy

W ofercie posiadamy trzy modele zabudowy: elektryczna, dwa blaty, cztery trumny. Poniżej można znalźć więcej informacji na temat każdej z nich.

Zabudowa typ A / Elektryczna
26000 zł netto

Zabudowa funeralna do przewozu 2 trumien z elektrycznie podnoszonym blatem. Dzięki systemowi 12 rolek wysuwanie i wsuwanie blatu nawet pod pełnym obciążeniem nie wymaga użycia siły. Blat wykonany jest z profili aluminiowych co zapewnia dużą wytrzymałość przy zmniejszonej wadze. Całkowita długość blatu to 222 cm. W zabudowie w skrzynkach nadkoli znajdują się schowki, pod blatem znajduje się szuflada oraz miejsce na wózek.

zobacz galerię   zobacz film

Zabudowa typ B / Dwa blaty
26000 zł netto

Zabudowa najbardziej popularna na rynku niemieckim, umożliwia bardzo wygodny przewóz dwóch trumien. Dedykowana dla firm, które w większości robią przewozy z dwiema trumnami. Blat wykonany ze stali.
Zabudowa posiada dwie praktyczne szuflady oraz miejsce na wózek.

zobacz galerię   zobacz film

Zabudowa typ C / Cztery trumny
70000 zł netto

Wewnętrzna komora ładunkowa karawanu jest przystosowana do umieszczenia czterech trumien. Trumny są ustawiane w dwóch poziomach, z odpowiednimi uchwytami i mocowaniami, aby zapewnić stabilny transport. Górny blat podnoszony jest elektrycznie, umożliwia załadunek trumien w dolnym poziomie. Na dole są dwa oddzielne blaty, górny jest otwierany w całości. Blaty są wykonane z profili aluminiowych co zapewnia dużą wytrzymałość przy zmniejszonej wadze. Całkowita długość blatu 222 cm. Rodzaj płyty użytej do zabudowy- płyta fornirowana oraz blacha fakturowana.

zobacz galerię   zobacz film

Wybierz długość samochodu

Samochody występują w różnych długościach. Proszę o wybranie swojego modelu. Samochody „compact” są zbyt krótkie, aby wykonać w nich praktyczną zabudowę funeralną.

Compact

Nie wykonujemy zabudowy

długi

Cena podstawowa

extra długi

+ 1000 zł netto - koszt tapicerowania przestrzeni za siedzeniami

wybierz kolorystykę

Wszystkie zabudowy możemy wykonać dla Państwa w kolorystyce wybranej z naszego wzornika.

Ciemna

Ciemna Ciemna Ciemna

Jasna

Jasna Jasna Jasna

Brąz

Brąz Brąz Brąz

wybierz RODZAJ SZYB

Mają Państwo możliwość między wyborem szyb przyciemnionych (są to szyby fabryczne) oraz szyb przezroczystych z rozetami. Do szyb przyciemnionych posiadamy gustowne dodatki w formie stalowych listew ozdobnych, które są dostępne w sekcji "akcesoria".

rozety 800 zł netto
ciemne szyby fabryczne 0 zł

Zaznacz akcesoria do wyceny

Praktyczny wózek do przewozu trumien
1100 zł netto
Przydatny pojemnik na rękawice
99 zł netto
Elegancka listwa ozdobna na bok pojazdu
700 zł netto
Elegancka listwa ozdobna na tylną szybę pojazdu
299 zł netto
Automatyczne dociąganie tylnej klapy
1500 zł netto
Moduł blatu na wieńce pogrzebowe
2500 zł netto

Wycena konfiguracji

Prosimy o podanie adresu e-mail, na który zostanie przesłana kalkulacja wraz z detalami. Przy dokonaniu zamówienia prosimy o podanie numeru kalkulacji, który znajdą Państwo w wiadomości e-mail, dzięki temu będziemy znali Państwa konfigurację bez podawania dodatkowych szczegółów. Informujemy, że nie przechowujemy i nie przetwarzamy Państwa adresu e-mail. Jest on wykorzystywany jednorazowo w celu przesłania kalkulacji.

zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa do kontaktu z przedstawicielem firmy Morpheus. Nasz specjalista z największą przyjemnością odpowie na Państwa pytania, rozwieje wątpliwości, podzieli się wiedzą i doświadczeniem, a także wskaże odpowiednią ścieżkę w zakresie doboru karawanu.

Morpheus Pojazdy Specjalne
ul. Poznańska 56
69-110 Rzepin (woj. lubuskie)

Łukasz Lubecki
Tel.: (+48) 500 700 911
biuro@morpheus.com.pl

Zapraszamy również do działu "Często zadawane pytania", gdzie mogą znaleźć Państwo wiele przydatnych informacji.

często zadawane pytania